Avatar

On Air

AP Zawsze w rytmie przebojów! / 00:00 - 20:00

DZIUK prezentuje nowy singiel "Mimo Upływu Lat"

Dziuk właśnie przedstawił swoją najnowszą muzyczną propozycję, którą jest utwór „Mimo Upływu Lat”. Energetyczna piosenka to idealny utwór na początek wakacji. Chwytliwa melodia i dobry tekst powodują, że ten kawałek już po pierwszym przesłuchaniu zapada w pamięć. Artysta napisał ten numer we współpracy z duetem producentów działających pod pseudonimem Liker$ (Paweł Wawrzeńczyk, Karol Serek), którzy są odpowiedzialni za przeboje m.in. takich artystów jak Bryska, Michał Szczygieł, Natasza Urbańska, czy Krystian Ochman.

 

W najnowszej piosence Dziuk ponownie odwołuje się do swoich własnych przeżyć, definitywnie zamyka przeszłość oraz prezentuje swoje artystyczne cele. Śpiewa bowiem, że chciałby, aby mimo upływu lat świat zapamiętał jego twórczość, co jest pragnieniem każdego artysty.   

 „Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna, opowiada bowiem o ważnych dla mnie kwestiach, tj. definitywnym pożegnaniu z przeszłością, podejściu do mojej działalności artystycznej, a także niesie ze sobą nadzieje na lepsze jutro. Przesłanie piosenki koresponduje z moim nastawieniem do świata. Z natury jestem optymistą, który potrafi postawić wszystko na jedną kartę zostawiając przy tym przeszłość daleko w tyle. Przesłanie piosenki zostało osadzone w popowych brzmieniach, które są mi bliskie od najmłodszych lat”.   

 Singlowi „Mimo Upływu Lat” towarzyszy autorski teledysk jak zawsze wyprodukowany i wymyślony przez samego artystę. Do tego projektu Dziuk zaprosił też bliską mu osobę, czyli bratanicę, która gra w tym klipie i tańczy razem z Dziukiem. Teledysk z jednej strony bardzo nowoczesny, ale też przepełniony symboliką (deszcz, białe jabłko dziecko, wszechobecna biel, motyw snu itd.). Videoklip jest bardzo przyjemny dla oka, co zresztą nie dziwi, ponieważ Dziuk znany jest nie tylko z tworzenia muzyki, ale także z produkcji teledysków.  

 DZIUK, czyli Tomasz Dziuk (rocznik 1988) to gitarzysta, autor tekstów piosenek, kompozytor, scenarzysta
i producent videoclipów. Jego twórczość osadzona jest głównie w nurcie pop. Dziuk wydał do tej pory pięć singli – „Niepamięć”, „Vibes”, „Tlen”, „Call it LA” oraz „Wiatr Wolności” . W tym roku zapowiada premierę swojej płyty, która – jak twierdzi – jest już gotowa i czeka na premierę.   

 Artysta nagrywał również covery znanych przebojów prezentując różnorodny repertuar (Eugeniusz Bodo, Red Hot Chilli Peppers, Zbigniew Wodecki, Tom Odell), a także utwory religijne („Jest na świecie miłość”, „Mario, czy już wiesz?”). Do niektórych z tych utworów powstały autorskie teledyski, które można obejrzeć na kanale YT artysty.

 

O nas:

  • Radio Strefa Muzy to Małopolskie radio internetowe. Zawsze w rytmie największych hitów.

Kontakt

Lubień (pow. Myślenicki) Lubień, 32-433 POLAND Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cytat

  • Ci, którzy tańczą, są uważani za szaleńców przez tych, którzy nie słyszą muzyki.

Searching for a hotel for a holiday trip? Discover the best offers on KOH E QAF HUNZA and save on accommodations! # Αναζητάτε ξενοδοχείο με πισίνα για τις καλοκαιρινές διακοπές Ανακαλύψτε τις καλύτερες προσφορές στο Ξενοδοχεία Γαλλική Γουιάνα και χαλαρώστε σαν να είστε σε ένα πολυτελές σπα! # napędy do bram, bramy garażowe lublin # agams.net.pl # admoch.net.pl