Avatar

On Air

AP Zawsze w rytmie przebojów! / 18:00 - 20:00

O Nas

Radio Strefa Muzy to Małopolskie radio internetowe. Zawsze w rytmie największych hitów.

Radio Strefa Muzy to małopolska rozgłośnia z Lubnia(pow. Myślenicki). Działa nieprzerwanie od 2012 roku i prezentuje treści związane kulturą, nauką. Podczas audycji usłyszycie też masę dobrej muzyki, której próżno szukać w innych stacjach i ogromną porcję informacji o wydarzeniach, na jakich musicie być. Radio Strefa Muzy wspiera najciekawsze, najbardziej wartościowe inicjatywy i mówi o nich na antenie.

 

Kontakt:

  • Redakcja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Marketing: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Administrator/Rekrutacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

About

  • Radio Strefa Muzy to Małopolskie radio internetowe. Zawsze w rytmie największych hitów.

Kontakt

Lubień (pow. Myślenicki) Lubień, 32-433 POLAND Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Quote

  • Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music.

radiostrefamuzy.pl