Avatar

On Air

AP Zawsze w rytmie przebojów! / 18:00 - 20:00

Nowy singiel Yanish - Ale ja...

Ale ja...

 

"Ale ja..." to pierwszy singiel promujący nadchodzący album Yanisha zatytułowany "Psychostan". Kompozycja przedstawia katastroficzną i tragiczną wizję jednostki i świata..., jednak jest Ktoś lub Coś, co może zmienić losy naszego bytu oraz nasze postrzeganie aktualnej rzeczywistości. Znajdźmy tę Moc w sobie!!!

 

YANISH

Yanish to solowy projekt toruńskiego wokalisty rockowego, kompozytora i autora tekstów Krzysztofa Janiszewskiego. Autor opiera swoją działalność na całkowitej wolności artystycznej, łącząc w swojej muzyce różne style. Przedstawia kompozycje vintage, korzystając m.in.                   z brzmienia mellotronu jak i współczesne oparte na elektronice i gitarze rockowej.

 

Jest autorem dwóch albumów: "Dobrostan" - (2018) i "Kwiatostan" - (2021), z których pochodzą takie utwory jak -  "Bez Ciebie nic" czy "Z Tobą we mgle". Jego kompozycje były emitowane
w wielu stacjach radiowych m.in. takich jak Radio WNET, Polskie Radio PIK, Trójka, Radio Gra, Radio OKO, Radio RDC, Polskie Radio Dzieciom. Yanish był także gościem redaktora Marka Sierockiego w Teleexpresie.

 

Napisał także dwie pozycje książkowe, wraz z Anną Sztuczką bestsellerową - "My Lunatycy. Rzecz o Republice" oraz autorską "Napisane! Zaśpiewane! Wykrzyczane! Antologia własnych tekstów piosenek".

Aktualnie Yanish jest przed premierą trzeciego krążka, który nosi tytuł "Psychostan". Premiera tej płyty wyznaczona jest na 9 lutego br.

 

About

  • Radio Strefa Muzy to Małopolskie radio internetowe. Zawsze w rytmie największych hitów.

Kontakt

Lubień (pow. Myślenicki) Lubień, 32-433 POLAND Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Quote

  • Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music.

radiostrefamuzy.pl