Teraz Gramy

Title

Artist

Teraz

Formula Indie

20:00 22:00

Teraz

Formula Indie

20:00 22:00

Następna

Radio Strefa Muzy

22:00 24:00


Mirami odkrywa nowe karty!

Autorstwa na 2024-07-09

Zobacz, jak “For You” zaskakuje na nowo!

 

Pamiętacie przebój „For You” Mirami? Teraz przyszedł czas na coś jeszcze lepszego! Po wielkim sukcesie singla „For You”, Mirami prezentuje remixowane wersje tego utworu. Na singlu znajdziecie remiksy stworzone przez znanych producentów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii.

Każdy z remiksów wnosi do utworu swoją unikalną wizję i brzmienie, co sprawia, że „For You” nabiera zupełnie nowego życia i energetycznej świeżości.

Jednak to nie koniec niespodzianek! Na singlu oprócz remiksów od Bakuna, BBX, Don Bnnr, Deniza Kasuma znajdziecie także remiks w klasycznym brzmieniu Eurodance, który został stworzony przez Real Thing. To prawdziwy hołd dla nostalgii i miłośników tego kultowego gatunku muzycznego.

Ale to jeszcze nie wszystko! Wkrótce na oficjalnym kanale YouTube Mirami (www.youtube.com/@mirami) będziecie mogli zobaczyć backstage teledysku „For You”. To doskonała okazja, by przyjrzeć się pracy za kulisami i dowiedzieć się, jak powstaje teledysk do tak udanego utworu.

Remiksy „For You” Mirami to idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają tańczyć i bawić się przy energetycznej muzyce.

Zapraszamy do odsłuchania i śledzenia Mirami na oficjalnych platformach muzycznych oraz na YouTube.

 

 

 

Mirami – For You (Remixes)

Muzyka: Andriy Bakun
Tekst: Oleksandr Duda
Producenci: Andriy Bakun, Oleksandr Duda

www.mirami.ua
www.facebook.com/miramimusic
www.instagram.com/miramimusic
www.youtube.com/miramimusic
www.tiktok.com/@mirami.ua