Wielki powrót Dni Myślenic 2026! Znamy pełny program
Autorstwa Redakcja Radia Strefa Muzy na 2026-06-10
Wielki powrót Dni Myślenic! Po siedmiu latach przerwy serce miasta zabije mocniej
Mieszkańcy regionu i fani dobrej zabawy w całej Małopolsce wreszcie się doczekali. Po siedmioletniej przerwie na mapę letnich imprez z ogromnym przytupem wracają kultowe Dni Myślenic! W dniach 19–21 czerwca 2026 roku myślenicki Rynek zamieni się w wielką, bezpłatną arenę koncertową, na której wystąpi śmietanka polskiej sceny muzycznej – od rockowych brzmień Happysad po taneczne hity Gromeego. Co najważniejsze, ekipa Radia Strefa Muzy również tam będzie, by razem z Wami chłonąć tę wyjątkową atmosferę!
Nowa lokalizacja i wielkie świętowanie
To powrót, na który miasto czekało wyjątkowo długo. Ogłoszony przez urzędników, niezwykle bogaty program z nawiązką wynagrodzi lata rozłąki z tą kultową imprezą. W tym roku organizatorzy zdecydowali się na ważną zmianę logistyczną – ze względów bezpieczeństwa i wymogów służb ratowniczych impreza przenosi się z dawnej plaży trawiastej na Zarabiu bezpośrednio do samego serca miasta, czyli na odnowiony myślenicki Rynek.
– To będzie wielki powrót i noce pełne żywiołów. Zapraszamy każdego, kto chce poczuć pozytywną energię lata w sercu naszego miasta – zachęca do wspólnej zabawy burmistrz Myślenic, Jarosław Szlachetka.
Muzyczny maraton: Kto i kiedy wystąpi?
Program trzydniowego festiwalu został ułożony tak, by zadowolić fanów absolutnie każdego gatunku muzycznego. Na scenie pojawi się aż sześć wielkich gwiazd polskiej estrady, a wstęp na wszystkie wydarzenia jest całkowicie darmowy.
Poniżej znajdziecie szczegółową rozpiskę tego gorącego weekendu:
| Dzień | Godzina | Kto zaprezentuje się na scenie? | Styl muzyczny / Atrakcja |
| Piątek (19.06) |
19:00 21:00 |
Cheerleaderki „Unique” Balet Cracovia Danza |
Pokaz miejscowych mistrzyń Widowisko „Magiczne Ogrody” |
| Sobota (20.06) |
17:00 19:00 21:00 |
Sarsa Happysad Grzegorz Hyży |
Alternatywny pop Klasyka polskiego rocka Radiowe megahity |
| Niedziela (21.06) |
17:00 19:00 21:00 |
Kamil Bednarek Afromental Gromee |
Pozytywne reggae Potężna rockowo-funkowa energia Finałowy, klubowy set DJ-ski |

Źródło: facebook.com/gminamyslenice
Do zobaczenia pod sceną!
Oprócz gigantycznej dawki muzyki na uczestników czekać będzie mnóstwo wydarzeń towarzyszących, rozbudowana strefa gastronomiczna oraz przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi.
W gąszczu festiwalowych atrakcji koniecznie wypatrujcie też naszych radiowych barw – ekipa Radia Strefa Muzy oczywiście pojawi się na myślenickim Rynku! Będziemy tam razem z Wami bawić się pod sceną, łapać najlepsze momenty i wspólnie celebrować ten niesamowity, wyczekiwany od lat powrót. Do zobaczenia w Myślenicach!